Mikołajkowa akcja „SKARPETA I KOLĘDOWANIE W ZOL i HOSPICJUM”

🎅🎅Mikołajkowa akcja SKARPETA zakończona sukcesem. 😃 Zebraliśmy aż 244 pary skarpet. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy tak licznie włączyli się do naszej akcji. Pomysłodawczynią akcji była Pani Urszula Sobczak, a współorganizatorką Pani Katarzyna Nadobna. Ze skarpet cieszą się już podopieczni ZOL-u i Hospicjum w Człuchowie, od których otrzymaliśmy serdeczne podziękowania. 😇W dniu 14.12.2023 uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Szewczyk, Aleksander Kwaśniak, Hanna Werner, Jolanta Burzyńska, Natalia Orzeł, Wiktoria Kowalska, Zuzanna Czartowska wraz z opiekunem Panią Urszulą Sobczak zanieśli prezenty w postaci paczuszek ze skarpetami oraz pysznymi babeczkami. Odbyło się wspólne śpiewanie kolęd. 🎼Nasz Olek jak zwykle nie zawiódł i przepięknie grał na gitarze. 👏👌 Były to chwile momentami pełne wzruszeń. Odwiedziliśmy również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, gdzie również przekazaliśmy w ręce kierownika Pana Artura paczuszki ze skarpetami dla osób bezdomnych, które przebywają w człuchowskiej noclegowni.

Podziękowania należą się także Pani Aureli Taizari, która przygotowywała uczniów do występów, a nie mogła być z nami w tym dniu. 🌷🌹 Bardzo dziękujemy uczniom klasy 4 Żh, którzy upiekli babeczki, a wraz z młodzieżą z klasy 2 HOŚ pomagali w pakowaniu prezentów. 🙂👍👏