MAMY TO!!! 馃槂馃挭

Nasza grupa teatralna 鈥濻ztokowcy鈥 da艂a w pi膮tek prawdziwy popis gry aktorskiej na scenie Miejskiego Domu Kultury w Cz艂uchowie. Uczniowie zagrali w jednoakt贸wkach, pt. Witkacje” St.Witkiewicza w adaptacji re偶ysera i dyrektora Teatru STOP w Koszalinie – Miros艂awa Glinieckiego.

Wszyscy byli bardzo zaanga偶owani w swoje role. Wi臋kszo艣膰 m艂odzie偶y z grupy po raz pierwszy wyst臋powa艂a przed publiczno艣ci膮, ale wszyscy doskonale dali sobie rad臋. Profesjonalnie podeszli te偶 do wyrazistej charakteryzacji. 馃鈥嶁檪锔忦煣欚煢光嶁檪锔 Wyst臋p zosta艂 nagrodzony du偶ymi brawami przez publiczno艣膰.馃憦馃憦馃憦

Sk艂ad grupy teatralnej:
Ariadna Ciach
Olek Kwa艣niak
Wiktor Sienkiewicz
Oksana Solianyk
Davyd Hliebov
Dagmara Maciejak
Weronika Maciejak
Ania Klechowska
Natalia Jacewicz
Eliza Paluch
Amelia Pawlikowska
Mateusz Nag贸rski
Krystian Fierek
Mateusz Wdowczyk
Kuba Jaruga
Gracjan Szarmach
Kuba Smolibocki
Davyd Hliebov
Kinga W贸jcik

MACIE MOC. 馃榾馃憤馃憦
Dzi臋kujemy, 偶e godnie reprezentowali艣cie nasz膮 szko艂臋. 馃槆馃檪
Za艂膮czamy kilka zdj臋膰 z tego wydarzenia.