„WARSZTATY BUDOWANIA RELACJI POPRZEZ DRAMĘ I TEATR”

W dniach: 21- 24 listopada br. grupa 19. uczniów z naszej szkoły pod opieką Pani Aurelii Taizari wzięła udział w zajęciach teatralnych, które poprowadził aktor, reżyser i autor scenariuszy – Pan Mirosław Gliniecki z Teatru STOP w Koszalinie. To była ogromna przyjemność uczestniczyć w warsztatach pod pieczą PROFESJONALISTY.

Serdeczne podziękowania i słowa uznania dla Pana Mirosława Glinieckiego. 🤝👏

Wydarzenie mogło się odbyć dzięki zaproszeniu przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w Słupsku, Filia w Człuchowie. Uczniowie przez dwa dni poznawali tajniki gry aktorskiej oraz ćwiczyli przeznaczone dla siebie role. Przez kolejne dwa dni toczyły się próby spektaklu, pt. „ Witkacje”, który zostanie zaprezentowany na scenie Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie w dniu dzisiejszym – 24.11.br. o godz. 17:00. Będzie to premiera przedstawienia przed publicznością! 😇🙂👏👏👏 Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.

W załączonej fotogalerii przedstawiamy zdjęcia z prób, które odbywały się w Bibliotece Pedagogicznej w Człuchowie.