UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGOŚCI

Flaga: Polska Emoji 🇵🇱

W szkole został zorganizowany uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego 11 listopada. Apel połączony z ceremoniałem wyprowadzenia sztandaru Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie odbył się w piątek – 10.11.br. Natomiast w dniu 11 listopada br. przedstawiciele nauczycieli i uczniów szkoły wraz z dyrektorem szkoły uczestniczyli w powiatowych obchodach Święta Niepodległości, których głównym punktem było złożenie hołdu przez delegacje różnych instytucji pod pomnikiem “Tym, którzy przywracali miastu polskość”.

Serdeczne podziękowania dla uczniów i nauczycieli zaangażowanych w organizację uroczystości w szkole oraz uczestniczących w obchodach powiatowych. 🙂 🌹🌷 Szczególne podziękowania dla Pani Iwony Wójtów – głównej organizatorki szkolnego apelu. 🌹

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 🙂