Uczniowie naszej szkoły wśród STYPENDYSTÓW MARSZAŁKA WOJ. POMORSKIEGO 👏👏👏

W dniu 5 października br. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego za miniony rok szkolny dla uczniów z najwyższą średnią z przedmiotów zawodowych w ramach projektu: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Uroczysta gala miała miejsce w LO w Człuchowie. Oto stypendyści z Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie: Karolina Orzeł (4 SH), Oliwia Szymańska (4 SH), Dominika Majewska (2 HOŚ), Wiktor Sienkiewicz (2 HOŚ), Monika Kloskowska (2 Żh). Brawa i gratulacje dla Was!!! 🙂🤝👏 Stypendia z rąk samego marszałka województwa pomorskiego – Mieczysława Struk odebrali uczniowie z pow. człuchowskiego i bytowskiego. Ponadto podczas gali wyróżnieni i uhonorowani przez starostę człuchowskiego Aleksandra Gappa zostali uczniowie, absolwenci i kadra Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie za osiągnięcia w różnych dyscyplinach sportowych. Wyróżniona też została Pani Krystyna Łuczycka – dyrektor LO w Człuchowie za wkład w rozwój pomorskiej edukacji.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!!! 👏👏👏

https://weekendfm.pl/?n=109527&uczniowie-z-pow-bytowskiego-i-czuchowskiego-odebrali-stypendia-marszaka-wojewodztwa-pomorskiego-foto