Uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej, pod hasłem: „CAŁY CZŁUCHÓW DLA HOSPICJUM” ❤️

Dnia 8 października br. na Rynku Miejskim w Człuchowie zbieraliśmy pieniądze dla hospicjum w człuchowskim Szpitalu Powiatowym. Uczniowie naszej szkoły: Kacper Wałdoch z kl. 5 Żh, Zuzia Czartowska, Natalia Orzeł, Wiktoria Kowalska, Oliwier Niedziałek, Michał Leszczyński i Angelika Szczodrowska z kl. 4 ŻH, Kasia Szewczyk z kl. 3 SW oraz Oliwia Słabicka z kl. 1 Żh, stanęli na wysokości zadania!!! 👍💪 Z wielkim zaangażowaniem pomagali przy przenoszeniu sprzętów niezbędnych podczas imprezy oraz świetnie poradzili sobie w obsłudze stoiska gastronomicznego, w tym sprzedaży przygotowanej oferty kulinarnej. Wśród niej znalazły się ciasta, ciasteczka, babeczki, słodkie deserki przygotowane wcześniej przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Serdeczne podziękowania. 🙂🌷🌹 Młodzież obsługiwała grill, przygotowywała kawę i herbatę, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Dzięki swojej pracy i determinacji w zachęcaniu przybyłych na Rynek ludzi do zakupu posiłków, uzbierali pokaźną kwotę pieniędzy. Wszystko na rzecz HOSPICJUM.

Drodzy Uczniowie – ogromne podziękowania dla Was. ❤️🙂
W podziękowania włączają się Organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia „Człuchów jest ważny” dziękując wszystkim zaangażowanym za ogromne ❤️ włożone w to wydarzenie. Do podziękowań dołącza się także cała społeczność Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie.

Uczniowie ZST pokazali, że są gotowi nieść pomoc i wsparcie regularnie włączając się w różne akcje charytatywne bez względu na okoliczności i poniesione koszty, jak choćby te przyziemne – pogoda, czas wolny. Taka postawa jest godna podziwu i naśladowania. A także promowania!!!
Jako szkoła regularnie propagujemy ideę wolontariatu – zarówno wśród uczniów, jak i w środowisku lokalnym.

Koordynatorką z ramienia ZST w Człuchowie oraz współorganizatorką wydarzenia była Pani Aurelia Taizari. Serdeczne podziękowania. 🙂🌷🌹