II MIEJSCE W KONKURSIE WIEDZY O SAMORZĄDZIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

🏆💪 W dniu 12.06.2023 r. odbył się konkurs wiedzy o Samorządzie Województwa Pomorskiego, tym razem online. Naszą szkołę reprezentował uczeń Robert Kłosowski z klasy IV TSp. Zmagania uczestników polegały nie tylko na wiedzy merytorycznej dotyczącej samorządu terytorialnego, ale również szybkości udzielanych odpowiedzi.

Ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 14.06.2023 r. i ku naszej wielkiej radości Robert okazał się Laureatem II miejsca. Swoją wiedzą merytoryczną prześcignął ponad 100 uczestników z całego województwa pomorskiego. 😃👏👏 Na wręczenie nagród, które odbyło się w dniu 27 czerwca br. w Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, Robert udał się wraz z opiekunem – Panią Sylwią Manszewską.

Serdecznie gratulujemy Robertowi i jesteśmy bardzo dumni z takiego sukcesu. 💪👏🤝🙂