Kurs carvingu i kurs barmana dla uczniów z branży gastronomicznej

🍎🍍🍉🥕🍹🍹😊

W dniach 4 -5 maja br. w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie odbyły się dwa kursy zorganizowane w ramach projektu: „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego” oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2023 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W kursie CARVINGU oraz BARMANA brali udział uczniowie z branży gastronomicznej, tj. z technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharze z branżowej szkoły I stopnia. Pod czujnym okiem pani Ewy Kuć grupa uczniów poznała technikę rzeźbienia w owocach i warzywach. Natomiast pełnoletni uczniowie uczestniczyli w kursie barmańskim I stopnia, który prowadził pan Tomasz Szczęsny. Dodatkowe umiejętności nabyte w ostatnich dniach z pewnością przydadzą się w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy Prowadzącym kursy. 🙂🌷💐

Szkolnym koordynatorem organizacji kursów była Pani Maria Słomion.