Walentynkowa akcja czytelnicza: ” Książki pełne miłości”

❤️ Celem akcji: „Książki pełne miłości” było nie tylko świętowanie Dnia Zakochanych, ale także promowanie czytelnictwa. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję wypożyczyć książki tematycznie związane z miłością. Wśród nich znalazło się wiele nowości wydawniczych zakupionych do biblioteki szkolnej ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zainteresowanie ofertą przerosło najśmielsze oczekiwania. Wszystkie przygotowane do akcji książki zostały wypożyczone!!! ❤️

❤️ Za organizację i sprawne przeprowadzenie akcji dziękujemy członkom S.U.: Zuzannie Ludzkowskiej z kl. I ŻH, Zuzannie Mrozek- Gliszczyńskiej z kl. IWZ, Joannie Pestce i Julii Górznej z kl. II SH oraz wszystkim uczestnikom. Pieczę nad całością sprawowała Pani Aurelia Taizari- opiekun S.U. i bibliotekarz szkolny. ❤️