Wigilie klasowe

Było bardzo świątecznie… . 🎅🎅🎄🎄 Jako „fotoreporterka” 😁 starałam się uwiecznić w obiektywie aparatu, jak najwięcej momentów, które dzisiaj należą już do wspomnień. Muszę podkreślić, że wszędzie, gdzie zajrzałam, witana byłam z otwartością i gościnnością. To było wspaniałe uczucie, które pięknie wprowadzało w świąteczny, magiczny nastrój. Dziękuję. 🤗🤗

A było tak … . W dniu 22 grudnia br. uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali w swoich klasach wigilie. Niektóre klasy uczyniły to wcześniej z powodów tzw. organizacyjnych (praktyki). W salach z uroczystymi poczęstunkami panował podniosły, ale jednocześnie radosny nastrój. Były przysmaki wigilijne przy udekorowanych elegancko stołach, w tle leciały kolędy i nie tylko kolędy. 😁 W każdym razie, muzyka rozbrzmiewała. 🎼🎼 Do tego grupa młodzieży odwiedzała poszczególne klasy, gdzie na żywo dawała mini koncert kolędowy przy akompaniamencie gitary. Nie zabrakło też prezentów jako ważnego świątecznego atrybutu. Uczniowie wraz z wychowawczyniami/-cami przygotowywali upominki dla wylosowanych przez siebie osób.

No i cóż… święta, święta i po świętach. 🙂 A przed nami Sylwester, Nowy Rok…

Drodzy uczniowie z rodzinami, nauczyciele, pracownicy szkoły! Niech ten nadchodzący 2023 rok przyniesie nam wszystkim same dobre dni, dobro w naszych sercach, dobrych ludzi wokół. Oczywiście także zdrowie, radość i szczęście. ❤️

Tego wszystkiego życzę w imieniu swoim i Dyrekcji szkoły.

Agnieszka Buława.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji ze zdjęciami i podkładem muzycznym w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły. 🙂