Wycieczka klas 1 i 2 technikum hotelarskiego do Hotelu Notera w Charzykowach

W dniu 5 października br. uczniowie klasy 1 i 2 Technikum Hotelarskiego razem z Panią Magdaleną Król i Panią Violettą Folleher-Lesman odbyli wycieczkę do 4-gwiazdkowego Hotelu Notera w Charzykowach.

Z samego rana miało miejsce spotkanie z Panią Magdaleną Michałkiewicz – specjalistą ds. sprzedaży Hotelu Notera. Podzielona na dwie grupy młodzież wraz z opiekunami wyruszyła na zwiedzanie… .
Bardzo ciekawe aranżacje wnętrz w pokojach hotelowych, różnice między wyposażeniem tzw. jednostek mieszkalnych pod względem kategorii; ponadto rozmowa z kierownikiem działu Housekeepingu oraz „Farma Zdrowia Notera” – to wszystko było wspaniałą nauką przez doświadczenie, do tego poza murami szkoły. 🙂😇👍👌

Największe wrażenie na uczniach zrobiła strefa wypoczynku oraz SPA (w.w. Farma Zdrowia Notera). Niektórzy po raz pierwszy mieli styczność z takimi sposobami relaksu, jakie oferuje Hotel. Zwieńczeniem pobytu w Hotelu był smakowity poczęstunek – potrawy z ręki samgo Szefa Kuchni. 😋😋😋

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Nałęcz za wspaniale przygotowany plan spotkania, za wszystkie rozmowy, aby wycieczka doszła do skutku oraz Pani Magdalenie Michałkiewicz za oprowadzenie po Hotelu. 🌹🌹🌹 Także ogromne podziękowania dla Szefa Kuchni – Pana Macieja Hippler za przepyszne jedzenie. 👏👏🌺 Podziękowania wszystkim Pracownikom Spa i Housekeepingu za pokazanie „zakamarków” poszczególnych działów. 🙂💐💐💐