Wycieczka piesza – kl. 2 Żh

🚶‍♀️🏃‍♀️🚶😃🌳🌞 Dnia 23.09.br. uczniowie klasy 2 Żh pod opieką: Pani Magdaleny Król (wychowawczyni) oraz Pani Katarzyny Chrząstowskiej, udali się na pieszą wycieczkę w ramach klasowej integracji. 👍😁 Miejscem docelowym był teren ośrodka OHP w Człuchowie, gdzie młodzież wraz z nauczycielkami rozpaliła ognisko. Pogoda wyjątkowo dopisała. Było bardzo piknikowo – relaks na kocach, pogaduchy i chwytanie pierwszych – już jesiennych – promieni słońca. Blanka upiekła ciasto, za co wielkie dzięki od całej ekipy 👏👏👊👊 (a ciasto było pycha 😋). Były też kiełbaski i pianki z ogniska, a nawet wspólne tańce: belgijka, jerusalema. Oczywiście nie zbrakło gry w piłkę jako obowiązkowej atrakcji klasowych aktywności w czasie takich wycieczek. 😃 Świeże powietrze, spacer po parku i miele spędzony dzień, wszystkich wprawiły w dobry nastrój. 🙂