OGNISKO KLASOWE – KL. 4Hhg

☀️🌳🌻🙂 Dnia 7 września 2022r. uczniowie klasy 4 Hhg wraz z nauczycielkami: Violettą Folleher-Lesman (wychowawczynią) i Magdą Król wybrali się na zorganizowane przez siebie ognisko nad Jezioro Rychnowskie w Człuchowie (przy plaży OSiR). Była bardzo ładna pogoda, co nadało piknikowy nastrój całości. A jak piknikowo, to i siedzenie na kocach. 😄 Trzeba przyznać, że młodzież super się zorganizowała. Przynieśli ze sobą nawet 2 grille. Każdy mógł zjeść to, co lubi, m.in. pieczoną kiełbaskę, karkówkę, czy ziemniaki z ogniska. Rozmowom i śmiechom końca nie było. Uczniowie i nauczycielki pożegnali mentalnie wakacje, powspominali anegdoty z życia swojej klasy, młodzież podzieliła się też planami na przyszłość. A, jak wiadomo, już niedługo każdy pójdzie swoją drogą… . To był bardzo mile spędzany czas. 🙂🙂