Kolejna wycieczka do HOTELU

Pierwsza zasada Kodeksu Etyki Hotelarza brzmi: „Gość hotelarzowi święty”. Dnia 15 czerwca 1 klasa Technikum Hotelarskiego miała przyjemność zobaczyć, jak funkcjonuje „Hotel Nad Jeziorem” w Człuchowie. Uczniowie zobaczyli nie tylko recepcję, pokoje, salę bankietową, czy restaurację, ale także kuchnię, zaplecze, magazyny, biuro. Wielką przyjemność sprawiło sprawdzenie swojej wiedzy z nazewnictwa sprzętów specjalistycznych stosowanych przy obsłudze śniadań, ale także używanie magla. Nauka w pierwszej klasie nie „poszła w las”, dziewczyny odnalazły się w każdym dziale hotelu. 😃👍 Na zakończenie naszej wycieczki zaczęło padać, ale dzięki uprzejmości pracowników hotelu nie zmokliśmy, wróciliśmy busem. 😉😁

Serdecznie dziękujemy za prawdziwą gościnność, jaka została nam okazana oraz za dużą dawkę wiedzy. 🙂🌷🌹🌺