WYCIECZKA NA CANPOL 🚶🚶‍🚶‍😃🌞

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy III SH wraz z wychowawcą Markiem Kołosińskim i klasy III SW z wychowawczynią Violettą Folleher-Lesman oraz pedagogiem szkolnym Agnieszką Buława, udali się na Canpol w Człuchowie. Nie obyło się bez typowych dla tego miejsca atrakcji, jak zwiedzanie ZOO, czy wyścigi gokartami. Do tego przejażdżka karuzelą, która wydobyła z pełnoletniej już młodzieży dziecięcą wprost euforię. 😃😃🙃 Radość, śmiech, koleżeńskie rozmowy wprowadziły wszystkich w przemiły nastrój. Przy tym letnia pogoda, która pozwoliła poczuć się, jak na wakacjach. 🌞🌞🤸🚴‍♀️🏊 Oczywiście nie zabrakło kawy, ciasta, zimnych napojów. Dla uczniów klasy III SW, to już ostatnia w tym składzie klasowym wycieczka. Za chwilę bowiem kończą szkołę. Niech te wspomnienia na długo zapadną im w pamięć. Dla „pedagożki” szkolnej wspaniałym był obraz uczniów, którzy wraz z wychowawcami stanowili zgraną ekipę. 🤝👊🙂