WYCIECZKA NA CANPOL ­čÜ­čÜÂÔÇŹ­čÜÂÔÇŹ­čśâ­čî×

W zesz┼éym tygodniu uczniowie klasy III SH wraz z wychowawc─ů Markiem Ko┼éosi┼äskim i klasy III SW z wychowawczyni─ů Violett─ů Folleher-Lesman oraz pedagogiem szkolnym Agnieszk─ů Bu┼éawa, udali si─Ö na Canpol w Cz┼éuchowie. Nie oby┼éo si─Ö bez typowych dla tego miejsca atrakcji, jak zwiedzanie ZOO, czy wy┼Ťcigi gokartami. Do tego przeja┼╝d┼╝ka karuzel─ů, kt├│ra wydoby┼éa z pe┼énoletniej ju┼╝ m┼éodzie┼╝y dzieci─Öc─ů wprost eufori─Ö. ­čśâ­čśâ­čÖâ Rado┼Ť─ç, ┼Ťmiech, kole┼╝e┼äskie rozmowy wprowadzi┼éy wszystkich w przemi┼éy nastr├│j. Przy tym letnia pogoda, kt├│ra pozwoli┼éa poczu─ç si─Ö, jak na wakacjach. ­čî×­čî׭襪­čÜ┤ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĆŐ Oczywi┼Ťcie nie zabrak┼éo kawy, ciasta, zimnych napoj├│w. Dla uczni├│w klasy III SW, to ju┼╝ ostatnia w tym sk┼éadzie klasowym wycieczka. Za chwil─Ö bowiem ko┼äcz─ů szko┼é─Ö. Niech te wspomnienia na d┼éugo zapadn─ů im w pami─Ö─ç. Dla ÔÇ×pedago┼╝ki” szkolnej wspania┼éym by┼é obraz uczni├│w, kt├│rzy wraz z wychowawcami stanowili zgran─ů ekip─Ö. ­čĄŁ­čĹŐ­čÖé