O MOTYWACJI I RADZENIU SOBIE ZE STRESEM PRZED EGZAMINAMI…

Widzisz szklankę do połowy pełną, czy pustą? A może widzisz aż szklankę? 😉 …czyli o motywacji, walce o marzenia, sile uważności, sposobach radzenia sobie ze stresem, praktykowaniu wdzięczności… . O tym wszystkim było podczas spotkania online uczniów klasy IV SH z psychologiem i wykładowcą akademickim – Panem Maciejem Maraszkiewiczem, które odbyło się dnia 15 kwietnia br. Matura i egzaminy zawodowe coraz bliżej, mamy nadzieję, że cenne rady, jakie otrzymali przyszli abiturienci zaowocują fantastycznymi wynikami. 😉 Ale nie tylko uczniowie wynieśli garść cennych wskazówek. Także nauczycielkom, które uczestniczyły w spotkaniu, udzieliła się atmosfera pozytywnej energii, siły motywacji i radości z tego, co nazywamy prozą życia. 🙂🙂🙂 To była lekcja wiary we własne siły i umiejętności czerpania jej ze zwykłych codziennych spraw. 💪🙂💪

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Maraszkiewiczowi za poświęcony nam czas i Pani Magdalenie Król za zorganizowanie spotkania 🌷🌷🌷