DNI ZWODOWCÓW – akcja na naszym szkolnym Facebook’u…

DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH WRAZ Z RODZICAMI, WSZYSCY ZAINTERESOWANI KIERUNKAMI ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W CZŁUCHOWIE 🙂🙂🙂

Przypominamy, że na naszym szkolnym Facebook’u od jakiegoś czasu trwają DNI ZAWODOWCÓW W ZST CZŁUCHÓW. Zaglądajcie tam codziennie:

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Technicznych-im-J%C3%B3zefa-Szymczaka-w-Cz%C5%82uchowie-1042134679160184

Dzisiaj na szkolnym profilu Facebook wracamy do Was z kolejnymi informacjami o kierunkach kształcenia w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie. 😀 Kto śledzi nasze poczynania na „fejsie”, ten wie, że od jakiegoś czasu toczą się tam szkolne DNI ZAWODOWCÓW ZST CZŁUCHÓW.👌😃 W związku z tym, niemal dzień po dniu, przedstawiamy Wam kolejne kierunki/zawody, w których kształcimy uczniów. Do tej pory (znajdziecie to we wcześniejszych postach), zamieściliśmy ulotki o kierunkach TECHNIKUM, a oferujemy ich aż sześć!!! Przypomnijmy: technikum hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, handlowe, technologii żywności oraz budownictwa. Przyznacie, że jest w czym wybierać😊😉

Dzisiaj zaczynamy prezentację zawodów w ramach BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA. Właściwie kształcimy w każdym zawodzie na poziomie szkoły branżowej. W załączonej ulotce przedstawiamy zawód SPRZEDAWCA🙂👍👍👍 Jutro i w następnych dniach będzie o kolejnych zawodach… A na koniec DNI ZAWODOWCÓW, ogłosimy konkurs🤩🤩🤩

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i mamy nadzieję, że znajdziecie w niej kierunek dla siebie. 😊😊😊