SPOTKANIE ONLINE Z PRZEDSTAWICIELAMI #HotelMania

Nowy rok, nowe możliwości… „Misją #HotelMania jest zbudowanie nowego, nowoczesnego pokolenia hotelarzy, którzy będą szczycić się wykonywanym zawodem i przynależnością do branży. Wprowadzą w nią nowego ducha, dalekiego od smutnych, szarych uniformów, do których przywykło oko gościa hotelowego.”To słowa Pana Miłosza Stanisławskiego – założyciela marki #HotelMania, która organizuje ogólnopolski projekt hotelarski HotelMania WorldTour. Obejmuje on, m.in. wykłady o tematyce hotelarskiej, spotkania z ludźmi doświadczonymi w branży hotelarskiej – dyrektorami hoteli, przedstawicielami branży HORECA.

Oczywiście naszych hotelarzy nie mogło tam zabraknąć 😄😄😄 Dnia 5. lutego br., w ramach projektu, uczniowie technikum hotelarskiego naszej szkoły mieli olbrzymią przyjemność gościć na lekcjach przedstawicieli zespołu #HotelMania: Pana Miłosza Stanisławskiego i Panią Paulinę Wasik. W spotkaniu online uczestniczyło 55. uczniów z klas 1Żh, 2Żhp, 2Hhg oraz 3Żh. To była ogromna dawka wiedzy, siły w działaniu oraz motywacji.

Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem, na co potwierdzeniem są ich opinie:

„Spotkanie super pokazało nam, że wszystko jest możliwe i warto dążyć do swoich celów.” Zuzanna.

„Ja uważam, że było to bardzo fajne i dobrze zorganizowane spotkanie w jedynie dostępnych warunkach. Opowieść Pana była ciekawa, poruszająca i motywująca do dalszych działań w zawodzie. Myślę, że warto wyciągnąć z tego wnioski i się nie poddawać.” Wiktoria.

„Spotkanie było bardzo pouczające i dało bardzo dużo do myślenia, myślę że większość naszej klasy patrzy teraz na zawód hotelarza z większym zainteresowaniem, spotkanie było dobrze zorganizowane, a opowiadanie Pana było bardzo interesujące oraz motywujące.” Malwina.

„Moim zdaniem, spotkanie było bardzo ciekawe, było słychać, że to co opowiada pan Miłosz jest w 100% prawdziwe i jest dumny z tego, co przeszedł, jeśli chodzi o branżę hotelarską. Wydaje mi się, że dzięki temu większość osób będzie lepiej, z zainteresowaniem spoglądać na ten profil.” Roksana.

Naszym Gościom serdecznie dziękujemy 🙂🌺🌸🌼 Należy podkreślić, że całe przedsięwzięcie wydarzyło się za sprawą Pani Magdaleny Król, która była organizatorem spotkania. Dziękujemy 🌼🙂