O EMOCJACH I PRACY PSYCHOLOGA PODCZAS SPOTKANIA ON-LINE 馃檪馃檪馃檪

Nauka zdalna nie jest przeszkod膮 w organizacji ciekawych i nietuzinkowych spotka艅. Uczniom klasy 4Sh i nauczycielkom: Magdalenie Kr贸l i Violetcie FoLleher – Lesman nie przeszkodzi艂a, ani odleg艂o艣膰, ani zamkni臋cie w domu. Dnia 3 grudnia br. odby艂o si臋 spotkanie z psychologiem i wyk艂adowc膮 akademickim – Panem Maciejem Maraszkiewiczem. Go艣膰 zaproszony przez Pani膮 Magdalen臋 Kr贸l opowiada艂 o pracy psychologa opieraj膮c si臋 na w艂asnym do艣wiadczeniu oraz o tym, jak r贸偶ne, nierzadko trudne, emocje towarzysz膮 nam w nowym wirtualnym 艣wiecie. Nie oby艂o si臋 bez pyta艅: o wyb贸r drogi 偶yciowej, o wymagania stawiane przysz艂ym studentom psychologii oraz wiele innych. Wywi膮za艂a si臋 bardzo ciekawa rozmowa, kt贸rej wyznacznikiem ko艅cz膮cym by艂 jedynie czas.

P.S. Ale jeste艣my um贸wieni na kolejne spotkanie po nowym roku… 馃槈

Serdeczne podzi臋kowania dla Pana Macieja Maraszkiewicza za cenny przekaz i po艣wi臋cony czas 馃尮馃尮馃尮馃檪