LICYTACJE DLA MIŁOSZA I KRZYSIA Z SĄPOLNA (powiat człuchowski)

KOCHANI !!! POMÓŻMY CHŁOPAKOM SPEŁNIĆ MARZENIE O POWROCIE DO SPRAWNOŚCI SPRZED WYPADKU ♥️♥️♥️

Link do strony z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/206858944217424

Trwa zbiórka pieniędzy na protezy nóg dla Miłosza Dorszyńskiego i Krzysztofa Kowalika. W marcu br. Ci dwaj przyjaciele ulegli wypadkowi drogowemu, w wyniku którego stracili lewe nogi. Dzięki hojności ludzi dobrej woli udało się już zebrać pewną sumę, ale potrzeba jeszcze sporo… . Klasa Miłosza z Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie zaangażowała się w pomoc chłopakom. Do zbiorki przyłączają się również nauczyciele.

Jeżeli chcesz wspomóc akcję, podaruj przedmiot/usługę na licytację. W tym celu skontaktuj się z nami przez Messenger’a na stronie licytacji. Zapraszamy także do brania udziału w licytacjach. Razem możemy więcej !!! ♥️♥️♥️ Pomóżmy Im spełniać ich marzenia 🙂

Powyższa informacja sporządzona została na podstawie opisu ze strony zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/strm59