WYNIKI KONKURSU, pt. „W roli tytułowej COVID – 19”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU 👏👏👏

Miło nam poinformować, że w konkursie bibliotecznym, pt. ” W roli tytułowej COVID-19″ najlepsi byli następujący uczniowie: Jan Stoltman kl. II TSg – I miejsce 👏🙂 Wiktoria Dymecka kl. II ŻHp – II miejsce 👏🙂 Natalia Tejchman kl. II ŻHp – III miejsce 👏🙂 Michał Stoltman kl. II ŻHp – wyróżnienie 👏🙂 Wiktoria Tuzinek kl. II ŻHp – wyróżnienie 👏🙂

Nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech osób czekają do odbioru w bibliotece szkolnej (po zniesieniu obostrzeń sanitarnych). Wszystkie wymienione osoby otrzymają ocenę celującą z języka polskiego oraz pochwalę wpisaną do E-dziennika za udział w konkursie. GRATULUJEMY 👏👏🙂Równocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, gdy tylko zostaną ogłoszone.

Organizator konkursu: Aurelia Taizari- biblioteka szkolna.