WYCIECZKA DO HOTELU AUBRECHT

Dnia 13 października cztery oddziały Technikum Hotelarskiego razem z opiekunami p. Magdaleną Król, p. Marią Słomion oraz p. Violettą Folleher-Lesman brały udział w wycieczce do Hotelu Aubrecht w Koprzywnicy. Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem czterogwiazdkowego obiektu hotelarskiego. Dzięki uprzejmości Dyrektora p. Tomasza Tatara uczniowie wraz z nauczycielami obejrzeli pomieszczenia: od sali restauracyjnej przez kuchnię, jednostki mieszkalne o różnym standardzie, sale konferencyjne, pub, recepcję, biura po strefę relaksu SPA i Wellness. Wycieczkę do Hotelu Aubrecht zakończono wspólnym spacerem po okolicy, gdzie każdy mógł wymienić się spostrzeżeniami nt. hotelu. Oczywiście wszyscy byli pod wielkim wrażeniem odwiedzonego obiektu. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora hotelu oraz Jego załogi za udostępnienie i pokazanie uczniom tego wyjątkowego miejsca 🙂🌹🌹🌹