Bardzo „turystyczny” tydzień w naszej szkole :)

Bardzo „turystyczny” tydzień w szkole…😎😁 Dnia 27 września obchodzony był Światowy Dzień Turystyki. Miniony tydzień w naszej szkole był bardzo turystyczny😁 Rozpoczęliśmy go grą terenową zorganizowaną przez klasę drugą technikum hotelarskiego i handlowego, była też „zabawa śniadaniowa”. Ponadto uczniowie tej samej klasy wraz z Panią Magdaleną Król układali, m.in. łabędzie z ręczników, a z Panią Violettą Folleher-Lesman wiązali krawaty. Młodzież z klasy drugiej technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz klasy czwartej technikum hotelarskiego przygotowywała śniadania w różnym stylu. Oko na szykowanie śniadaniowych frykasów przez uczniów klasy drugiej miała Pani Karolina Balicka, zaś prace uczniów starszej klasy koordynowała Pani Magdalena Król. Na zakończenie tygodnia każdy uczeń mógł wziąć udział w quizie turystycznym dotyczącym znajomości powiatu człuchowskiego. Quiz ukończyło aż 130. uczniów, za co w nagrodę otrzymali ocenę bardzo dobrą z jednego z trzech przedmiotów do wyboru: zawodowego hotelarskiego, historii, geografii. Gratulujemy tym, którzy ukończyli quiz, a nie było łatwo 👏👏👏 Następne takie turystyczne atrakcje za rok 🙂