Ognisko klas: I Żhp i I TSp

Dnia 18.09.br. uczniowie dwóch klas pierwszych: technikum samochodowego („p”) oraz technikum żywienia i hotelarskiego („p”) wraz z wychowawcami: p. Sylwią Manszewską, p. Danutą Kanią, a także pedagogiem szk.: p. Agnieszką Buławą, zorganizowali wspólne wyjście na ognisko, które odbyło się na terenie OHP w Człuchowie. Celem była integracja uczniów. Młodzież piekła kiełbaski, opowiadała o sobie, wymieniała informacjami na temat swoich pasji i zainteresowań. Grupa uczniów z entuzjazmem przystała na pomysł rozegrania meczu👍 Wszystko toczyło się w miłej atmosferze i w formie zabawy. Pogoda próbowała przerwać spotkania klasowe, ale z pewnością nie przeszkodziła we wzajemnym zacieśnianiu relacji koleżeńskich. Dobrym humorom i pogodzie ducha uczestników niestraszny był deszcz. Zresztą, na czas pieczenia kiełbasek, wyjrzało ☀️ co widać na załączonych zdjęciach☺️