ZAWODY W PI艁CE SIATKOWEJ 馃彁

W dniu 22.02.br. w hali sportowej Zespo艂u Szk贸艂 Technicznych w Cz艂uchowie odby艂y si臋 zawody w pi艂ce siatkowej ch艂opc贸w. W zawodach uczestniczyli reprezentanci 5 szk贸艂, w tym 4 z Cz艂uchowa: Zesp贸艂 Szk贸艂 Technicznych, Zesp贸艂 Szk贸艂 Sportowych, Zesp贸艂 Szk贸艂 Agrobiznesu, Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce oraz szko艂a z Czarnego – Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych.

Wyniki klasyfikacji ko艅cowej:

I MIEJSCE – Zesp贸艂 Szk贸艂 Sportowych w Cz艂uchowie
II MIEJSCE – Zesp贸艂 Szk贸艂 Technicznych w Cz艂uchowie
III MIEJSCE – Zesp贸艂 Szk贸艂 Agrobiznesu w Cz艂uchowie
IV MIEJSCE – Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych w Czarnem
V MIEJSCE – Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce w Cz艂uchowie

GRATULACJE DLA DRU呕YN ZA W艁O呕ONY WYSI艁EK I ZAANGA呕OWANIE W GR臉. 馃檪馃挭

SZCZEG脫LNE GRATULACJE DLA DRU呕YNY ZWYCI臉SKIEJ! 馃憦馃憦馃憦

Opiekunem dru偶yny ZST by艂 Pan Jakub 呕mienko. Dzi臋kujemy. 馃檪