PO艁OWINKI KL. 3 SH馃槉馃拑馃暫

Dnia 23 lutego br. uczniowie klasy 3 SH 艣wi臋towali p贸艂metek w drodze do uko艅czenia technikum. 馃榾馃憦 PO艁OWINKI odby艂y si臋 w Restauracji 鈥淒uet鈥 w Cz艂uchowie. Opiek臋 nad m艂odzie偶膮 sprawowali: Pani Katarzyna Chrz膮stowska – wychowawczyni klasy wraz ze swoim m臋偶em – Panem Adamem Chrz膮stowskim, Pani Aurelia Taizari – nauczycielka biblioteki oraz Pani Aneta Warsi艅ska – mama jednej z uczennic.


Uczniowie od pocz膮tku w pe艂ni oddali si臋 zabawie, do kt贸rej przygotowywali si臋 od d艂u偶szego czasu. A trzeba podkre艣li膰, 偶e jest to powr贸t do tradycji po艂owinkowej po wielu latach. Brawo dla m艂odzie偶y, wychowawczyni i rodzic贸w uczni贸w za ten wyj膮tkowy pomys艂. 馃憤馃憦
Zabawa by艂a wy艣mienita!

Serdeczne podzi臋kowania dla wszystkich, kt贸rzy zaanga偶owali si臋 w organizacj臋 imprezy, a szczeg贸lne podzi臋kowania dla mam, kt贸re upiek艂y ciasta: Pani Honoraty Do艂ganiuk – Janikowskiej, Pani Anety Warsi艅skiej i Pani Agnieszki Kwa艣niak. 馃檪馃尮馃尫馃