Charytatywne Andrzejki w ZST – „DLA MARII” 馃崁馃崁鉂わ笍

W wigili臋 艣wi臋tego Andrzeja zachowuj膮c wieloletni膮 tradycj臋 Samorz膮d Uczniowski zorganizowa艂 dla ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej dzie艅 dobrej wr贸偶by. By艂o lanie wosku, wr贸偶enie z kart tarota, ko艂o loteryjne, imi臋 wybranki/a ukryte w czerwonym sercu, magiczne gwiazdki, a tak偶e wr贸偶enie z d艂oni oraz s艂odki pocz臋stunek. 馃挄馃棟馃Р馃崻馃嵃馃憣

Ten dzie艅 by艂 r贸wnie偶 magiczny w inny spos贸b…

Opr贸cz wr贸偶b uczniowie mogli zakupi膰 pierniki i babeczki domowej receptury. Magiczna jest kwota, jak膮 zebrali艣my… 582z艂. 馃憦馃憦馃憤馃槆馃檪 Pieni膮偶ki wp艂yn膮 do wsp贸lnej puli, kt贸r膮 przeka偶emy na leczenie Marii Yakubiv, naszej uczennicy, kt贸ra w wakacje uleg艂a wypadkowi.

Oto uczniowie, kt贸rzy przygotowali s艂odki st贸艂:
Wiktoria Zembrzycka (2 呕h)
Monika Kloskowska (2 呕h)
Nikola Bogacz (2 呕h)
Karolina Iwankowicz (2 呕h)
Iweta Gogo艂ek (2 呕h)
Wiktoria Galska (3 呕h)
Dominika Lema艅czyk (3 呕h)
Klaudia Grys (3 呕h)
Dawid Skiera (3 呕h)
Maja Borek (1 Lh)

Dzi臋kujemy za bezinteresown膮 pomoc. 馃憤馃槆馃憣

Piecz臋 nad organizacj膮 i przebiegiem imprezy sprawowa艂y Panie: Magdalena Kr贸l i Danuta Kania. Serdecznie dzi臋kujemy. 馃檪馃尫馃尮

鈥濻zcz臋艣cie to jedyna rzecz, kt贸ra si臋 mno偶y, je艣li si臋 j膮 dzieli鈥 [Albert Schweitzer]. 馃崁馃崁馃檪