Nadeszła jesień, a wraz z nią w szkole zrobiło się nastrojowo 🍁🍁🍂🙂

Ostatnie dni przypomniały uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie, że mamy piękną i kolorową porę roku – złotą polską jesień. Od tygodnia, na szkolnym korytarzu, mogliśmy podziwiać dekoracje przygotowane przez uczniów klas: IV Żh – grupa „żywieniowa”, II WZ i III KW. Na lekcjach „carvingu” pod okiem nauczycielki – Pani Violetty Folleher- Lesman, uczniowie przygotowywali ozdoby z dyni. Spisali się wyśmienicie, gdyż oprócz pięknie pomarańczowego warzywa przynieśli także wysuszone liście, kasztany i żołędzie. Również Pani Iwona Kaczmarek przyczynia się do powstania finałowego projektu. Przyniosła tykwy, ozdobne dyńki oraz drewnianą skrzynkę. Gotowe dekoracje sprawiły, że w szkole zrobiło się nastrojowo i jakże miło, a całości uroku dodawał blask wyłaniającego się z dyń światła. 🍁🍂🍑🍑🍑

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pomoc przy tej dekoracji szkoły. 🙂