Konkurs hotelarski zosta艂 rozstrzygni臋ty! 馃檪

G艂贸wnym za艂o偶eniem konkursu by艂o napisanie listu do go艣cia hotelowego w oparciu o us艂ugi 艣wiadczone przez lokalne hotele. Ka偶dy przysz艂y hotelarz m贸g艂 sprawdzi膰 swoje pi贸ro w ka偶dym z trzech temat贸w do wyboru: Historia na dobranoc; List na powitanie; List na po偶egnanie. Najlepsz膮 „Histori臋 na dobranoc” oraz najlepszy „List na powitanie” napisa艂a El偶bieta Lipi艅ska – uczennica klasy 3Hhg, natomiast najbardziej wyr贸偶niaj膮cy si臋 „List na po偶egnanie” by艂 autorstwa Ma艂gorzaty Maziarz z klasy 3呕hp. Gratulacje! 馃憦馃憦馃憦
Tematyka konkursu dotyczy艂a us艂ug 艣wiadczonych w: Hotelu Canpol w Cz艂uchowie, Pensjonacie Bia艂y Dworek w Cz艂uchowie oraz w Hotelu Aubrecht w Koprzywnicy, kt贸re by艂y r贸wnie偶 sponsorami g艂贸wnych nagr贸d. Przekazujemy naszym Sponsorom serdeczne podzi臋kowania za pomoc w organizacji konkursu. 馃槉馃尫

Organizator konkursu: Magdalena Kr贸l