GRATULUJEMY ZWYCI臉STWA UCZENNICY NASZEJ SZKO艁Y 馃尫馃尫馃尫

JESTE艢MY BARDZO DUMNI 馃憦馃憦馃槂

Konkurs hotelarski organizowany przez #HotelMania rozstrzygni臋ty! Zwyci臋偶czyni膮 zosta艂a Magda Kiczorowska, kt贸rej bardzo mocno gratulujemy i bijemy brawo. 馃檪馃憦馃憦馃憦 Serdeczne podzi臋kowania ze strony Pani Magdaleny Kr贸l (koordynuj膮cej konkurs z ramienia szko艂y) oraz uczennic, kt贸re wzi臋艂y udzia艂 w konkursie: El偶biety Lipi艅skiej, Klaudii Kozdry, Magdy Kiczorowskiej za oddane g艂osy i komentarze. 馃檪馃ぉ馃憤Nagroda, jak膮 Magda zdoby艂a to sta偶 w renomowanym Hotelu H15 Boutique w Warszawie, kt贸ry wed艂ug Trivago 2017 uzyska艂 tytu艂 najlepszego pi臋ciogwiazdkowego hotelu w Polsce. Jest to olbrzymia szansa, aby zobaczy膰, jak wygl膮da praca w bran偶y hotelarskiej na 艣wiatowym poziomie oraz uczy膰 si臋 od najlepszych. Jednak to nie koniec przygody z #HotelMani膮, wszystkie finalistki maj膮 szans臋 wygra膰 dwutygodniowy sta偶 w Japonii. A wi臋c zakasujemy r臋kawy i walczymy o wi臋cej. 馃槈

https://www.facebook.com/HotelManiaOfficial/posts/4521812687842458