Warsztaty plastyczne ✍️

W dniu 5. grudnia br. uczniowie klas: I hg, II Sh, III Sh, II Żh oraz IV Żh, wzięli udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Panią Aurelię Taizari z biblioteki szkolnej ZST. Zajęcia z młodzieżą przeprowadziła Pani Katarzyna Pałczyńska – Rożek z Powiatowego Ośrodka Szkolno – Wychowaczego w Człuchowie. Podczas warsztatów uczniowie obu szkół wspólnie wykonywali upominki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla osób chorych z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Hospicjum w Człuchowie. Z kawałków sklejki, tkaniny oraz włóczki powstały Mikołaje 🎅🎅🎅, które 11. grudnia podczas koncertu kolęd zostaną wręczone Pacjentom. Upominki wykonane ręcznie, „od serca”, są szczególne i sprawiają ogromną radość zarówno obdarowywanym, jak i tym, którzy je wykonali 🙂 🙂🙂
Dziękujemy bardzo Pani Jolancie Kucharskiej – właścicielce Przedsiębiorstwa „Duet” w Człuchowie za podarowanie materiału niezbędnego do wykonania prac oraz oczywiście Pani Katarzynie Pałczyńskiej – Rożek za przeprowadzenie warsztatów, ale także Jej uczniom za świetną współpracę🙂👋👋