Wycieczka do HOTELU SHERATON W SOPOCIE 馃晬馃彨馃檪

Dnia 9 pa藕dziernika br. odby艂a si臋 wycieczka poci膮giem do Hotelu Sheraton w Sopocie. W wyje藕dzie studyjnym do Hotelu Sheraton wzi臋li udzia艂 uczniowie z klasy drugiej i trzeciej technikum hotelarskiego oraz technikum 偶ywienia i us艂ug gastronomicznych. M艂odzie偶 wraz z opiekunami: Pani膮 Magdalen膮 Kr贸l, Pani膮 Mari膮 S艂omion oraz Pani膮 Edyt膮 Wo藕niak przemieszcza艂a si臋 poci膮giem POLREGIO oraz szybkiej kolei miejskiej SKM. W nieca艂e 3h grupa by艂a w Sopocie. Tam spacerem w 10 min. dotar艂a do hotelu. Wra偶enia mo偶na opisa膰 nast臋puj膮co: wspania艂a organizacja ze strony pracownik贸w hotelu!!! Pomimo, 偶e mieli oni wiele pracy zwi膮zanej z funkcjonowaniem i obs艂ug膮 hotelu znale藕li czas, aby pokaza膰 uczniom to, co najlepsze i najwa偶niejsze. Hotel t臋tni艂 偶yciem… . Mo偶na by艂o podpatrze膰 prac臋 personelu, w tym obs艂ug臋 go艣ci w recepcji, przygotowywanie sali konferencyjnej na przyj臋cie ponad 600 go艣ci, monta偶 sceny, przygotowania da艅 w kuchni… i co szczeg贸lne – pokoje z widokiem zapieraj膮cym dech w piersiach. 馃槏 A, 偶e pogoda by艂a bez zarzutu 馃尀馃尀馃尀- spacer po molo by艂 oczywisto艣ci膮.

Dzi臋kujemy Sheraton Sopot Hotel i Pani Paulinie Kolos – Dembickiej za umo偶liwienie nam spotkania z Wami. 馃槉馃槆 Dla Hotelarzy nie ma rzeczy niemo偶liwych – zawsze stan膮 na wysoko艣ci zadania. 馃憦馃憤馃挭

„Hospitality” na najwy偶szym poziomie! Pi臋kna lekcja hotelarstwa. 馃槏